paperdownfile

محصولات دانشجویی

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات27
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

چکیده

این گزارش مربوط به گزارش کارآموزی من در شرکت ذوب آهن اصفهان می باشد.و دارای چهار فصل و هر فصل نیز دارای چندین بخش می باشد. فصل اول، آشنایی با مکان کارآموزی می باشد و دارای دو بخش تاریخچه ذوب آهن و سازمان و تشکیلات می باشد که تشکیلات سازمان نیز نمودار سازمانی ذوب آهن، انواع بخش ها، تولیدات، فعالیت های انجام شده و... را نشان می دهد. بخش های این سازمان شامل بخش های آلگومراسیون و مواد اولیه، بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی، بخش کوره بلند، بخش فولاد سازی، بخش مهندسی نورد و طرح توازن است که هر یک از این بخش ها خود دارای قسمت هایی می باشد. این کارخانه دارای بخش فناوری اطلاعاتITنیز می باشد که جزء بخش اداری سازمان بشمار می رود که کارآموزی من در همین مکان بود.  فصل دوم، در مورد ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز است که شامل موقعیت رشته کارآموزی و بررسی شرح وظایف کارآموز می باشد.فصل سوم، آموخته ها و نتایج را نشان می دهد و شامل شرح بازدیدهای انجام شده، دورههای آموزشی و شرح فعالیت های تئوری و عملی کارآموز می باشد. شرح بازدید در مورد بازدید از اتاق سرور است که در آن تجهیزات و علت وجود این اتاق را در این بخش به اختصار توضیح خواهم داد. آموزش ERP آموزشی تئوری است که در این دوره آموختم که شامل این است که چگونه ایجاد شده و کاربردش چیست. فعالیت تئوری که در این دوره انجام دادم تحقیق در مورد UPS می باشد که هم در الکترونیک و هم در آی تی کاربرد دارد و در اتاق سرور هم از آن استفاده می شود. فعالیت های عملی که انجام دادم یا در واقع آموختم شامل طراحی وبلاگ شخصی، کار با نرم افزار Front pageو طراحی سایت با این نرم افزار، نصب سیستم عامل ویندوز و کار با نرم افزار ERP بود و به علت محرمانه بودن اطلاعات وارد شده در این نرم افزار اجازه ی یادداشت برداری از مراحل کار با آن داده نشد.نتیجه گیری و پیشنهادات نیز در فصل چهارم نشان داده شده است. و در انتهای این گزارش فرم های پیشرفت کارآموزی، پایان دوره کارآموزی و فرم ارزیابی نهایی کارآموزی قرار گرفته است. دوره کارآموزی من به گونه ای بود که پس از هر هفته، فعالیت هایی که انجام می دادم را در فرم شماره یک که گزارش فعالیت های هفتگی است یادداشت می کردم.

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:19 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در شرکت گز سکه بخش حسابداری

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در شرکت گز سکه بخش حسابداری

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در شرکت گز سکه بخش حسابداری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات35
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در  شرکت گز سکه بخش حسابداری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالب

فصل اول : آشنایی  با  مکان  کار آموزی
1.تاریخچه  گز سکه
2.سازمان  و  تشکیلات
2ـ 1 . بخش   انبار
2ـ 2 . بخش   تولید
2ـ 3 . بخش  مقض شویی
2- 4 . بخش  حسابداری  
2- 5 . بخش  مدیریت
2- 6 . بخش  خرید
2- 7 . بخش  فروش و بازاریابی
2- 8. بخش  کارگزینی و اداری
فصل دوم :  ارزیابی  بخشهای  مرتبط  با رشته  عملی  کارآموز
1 .  موقعیت  رشته  کارآموزی
2 .  بررسی  شرح  وظایف
فصل  سوم :  آموخته ها  و نتایج
1 . شرح  بازدید
2 . شرح دوره های آموزشی
3 . شرح فعالیت های تئوری
4 . شرح  فعالیت های عملی
فصل  چهارم :  نتیجه گیری  و  پیشنهادات


چکیده  :


این گزارش مربوط به گزارش کار آموزی من در شرکت گز سکه اصفهان می باشد. ودارای چار فصل- وهر فصل  نیز دارای چندین بخش می باشد. فصل اول ، آشنایی با مکان کار آموزی می باشد و دارای دو بخش تاریخچه گز سکه وسازمان و تشکیلات میباشد. که تشکیلات سازمان  نیز نمودار سازمانی گزسکه ، انواع بخش ها، تولیدات ، فعالیت های انجام شده و . . .  را نشان  می دهد. بخش های این سازمان شامل بخش های انبار ، بخش تولید ، بخش خرید ،بخش  فروش و بازاریابی ، بخش کارگزینی و اداری ، بخش مدیریت ، بخش حسابداری فروش، و همچنین  حسابدارخزانه ، بخش مدیر مالی ،بخش مقض شویی است .
این شرکت دارای بخش حسابداری نیز می باشد که جزء بخش اداری  سازمان بشمار می رود که کار آموزی من درهمین مکان بود. فصل دوم : درمورد ارزیابی  بخش های مرتبط با رشته های عملی کار آموزی است که  شامل  موقعیت  رشته  کار آموزی و بررسی شرح وظایف  کار آموز می باشد.
فصل سوم : آموخته ها و نتایج  را نشان  میدهد وشامل شرح بازدید های  انجام شده ، دوره های  آموزشی و شرح  فعالیت های تئوری  وعملی  کار آموز می باشد .
شرح بازدید  درمورد بازدید از اتاق حسابداری است  که در آن  اسناد و مدارک  مختلف  وعلت  وجود این اتاق  را در این  بخش به اختصار  توضیح  خواهم  داد.
آموزش برنامه حسابداری  ، برنامه "همکاران سیستم " بود.  تقریبا  با  اصول  اولیه  برنامه  آشنا شدم  و در این  دوره آموختم  که  شامل  این است  که  چگونه  ایجاد شده  و کاربردش  چیست .
فعالیت  تئوری  که  در این  دوره  انجام دادم تحقیق درمورد  "همکاران سیستم" می باشد که  در تمام بخشهای شرکت  از جمله خرید و بازاریابی فروش ، انبارداری ، کارگزینی و. . . نیز کاربرد دارد و در بخش  تولید هم از آن استفاده می شود. فعالیت های عملی که انجام دادم  یا در واقع  آموختم  شامل  : شروع به مرور اسناد ثبت شده حسابداری  شروع به  آموزش برنامه  حسابداری  آن  شرکت شدم  در ابتدا شروع به مرور اسناد  ثبت شده  پرسنل حسابداری ، بعد  از آشنایی  کامل  با برنامه  حسابداری  به  ثبت  اسناد  حسابداری   پرداختم ، در ابتدا  اسناد فروش  و  دریافتی ها  مشغول  شدم  و بعد از تسلط  بیشتر به  ثبت حسابهای  واریزی  بانکها و مغایرت گیری  بانکها  و همچنین در کنار آن  بایگانی اسناد و مدارک ،و  مشغول به  ثبت  اسناد  متفرقه  و . . . پرداختم . حتی گزارشگیری  اسناد دریافتنی  ومغایرت  گیری  بانکها  و کنترل کردن  پاس چک ها  بود و به علت  محرمانه  بودن  اطلاعات وارد شده  در این برنامه  اجازه ی  یادداشت برداری از مراحل  کار با  آن  داده  نشد .
نتیجه گیری  و پیشنهادات  نیز در  فصل  چهارم  نشان داده شده  است . و در انتهای  این  گزارش  فرم های  پیشرفت  کارآموزی ، پایان  دوره  کارآموزی  و فرم  ارزیابی نهایی  کار آموزی  قرار گرفته  است .
دوره  کار آموزی من به گونه ای  بود که پس از  هرهفته ، فعالیت هایی که انجام  می دادم  را در فرم  شماره  یک  که  گزارش  فعالیت های  هفتگی است  یادداشت  می کردم .
فصل   اول :   آشنایی  با   مکان   کار آموزی
1 .  تاریخچه   گز سکه

گز سکه  یک   بزینس  خانوادگی  بوده  است   که  عقبه  آن  به  قنادی  آذربایجانی   می رسد  که  در  سال  1331  توسط  شادروان  حاج  عباسعلی  گوهریان   تأسیس  شد. حدود  سال 1341 ،  ایشان اقدام  به تولید  و  عرضه  محصول  گز  با  برند  «  گز سکه  »  نمودند  وتا  اواسط  دهه  شصت  این  روند  ادامه  داشت . در  سال 68  وبا  فوت  حاج  عباسعلی  پسر آن  مرحوم  (دکتر  محمد  گوهریان)  که  از  قضا  دانش  آموخته  اقتصاد  هم بودم ، متصدی  اداره  امور  این  کسب و  کار شد. تقریبا  دهه هفتاد  را  صرف  بدست  آوردن   استاندارد ها  و  مستند سازی  امور  نمودند  و  در سال 79  توانستند  به  اولین  استاندارد ها  که  برپایه  ایزو  9001  تدوین  شده  بود   دست  یابند  سپس  در دهه 80  تمرکزشان  را  بر مبحث  های  آموزشی  و پژوهشی  گذاشتند .  از سال 83  اقدام به  ایجاد  یک  دانشگاه  ، مستند سازی  و ترویج  آن  نمودند و  در سال 84 ،  با تأسیس  یک مرکز  پژوهشی  در  شهرک  تحقیقاتی  گام  دیگری  در راستای  اهداف  پژوهشی  مجموعه  برداشتند  که  این  روند  تا به امروز  ادامه دارد .
آنها از سال 90 تا کنون ، مدلEFQMکه مدل  تعالی  سازی اروپاست  را پیاده  می کنند . در جایزه ملی  کیفیت  که  مدت سه سال  است  بر اساس  همین  مُدل  اجرا  میشود ، اشتهار  به  کیفیت  یک  ستاره  دارند که  اگر همین گونه  پیش  روند ، تا سه  سال  دیگر  وارد  سطح  تندیس  خواهند  شد  که  در آن مدل  کسب و کار اجتماعی  مطرح  است .  چهارمین  دهه  حیات  شرکت  گز سکه  ، آغاز  برداشتن  گام های  نو  بود. اگر چه  پس  از در گذشت  مؤسس  شرکت  گز سکه   درسال 69 ، مدیریت  جدید  به  این  فکر افتاده بود که  اعتبار و نیکنامی  گذشتگان  وسرمایه  اجتماعی  به جا مانده  را دست  مایه  گسترش  فعالیت های  تولیدی  کند ، اما در  این  زمینه   با  احتیاط  گام برداشت .  نخستین  مطالعات  توسعه  شرکت  در دهه   کلید خورد.  در یک  ارزیابی  شتاب  زده  تا در سال 1392 میتوان گفت  پروژه  توسعه   گزسکه   کامیاب  بوده  است . اگرچه   این  شرکت  توانسته  جایگاه   سابق  خود  در بازار  را  به  عنوان   یکی از  با کیفیت  ترین  برندهای  گز حفظ  کند  و  در عین  حال  اُفق های  جدیدی  را  پیش  روی  خود بگشاید. نخستین  گام  تحول  و توسعه  شرکت  با  استقرار یک  مدیریت  علمی  و روزآمد  برداشته  شد. مدیریت  گزسکه  امروز سبک  رهبری  ترغیبی  و مشارکتی  را برای  نیل  به  اهداف  خود  پی  میگیرد.  فهم  مدیریت  جدید  از اقتضائات   حضور  قدرتمند  در بازار  یکی از مهمترین  عوامل  تاثیر گذار بوده  است. به  عنوان  مثال  گز سکه   این نکته  را به فراست  دریافت   که  تنها   تولید  با  کیفیت   نیست که عرضه  قدرتمند محصول  را تضمین  می کند، بلکه  به  همین  اندازه   که  کیفیت  مؤثر  است ،ارائه   دل نشین  و  جذاب  محصول  و بسته بندی   های  چشم نواز  ومتفاوت   نیز  تاثیر گذار  خواهد  بود. اما  در کنار  کارهای  کلان صورت  گرفته  این ها را  باید  قدم های  کوچک   دانست .


 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:19 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی تربیت بدنی

گزارش کارآموزی تربیت بدنی

گزارش کارآموزی تربیت بدنی در 112 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات112
حجم4 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی تربیت بدنی در 112 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

مقدمه‌ای :

تربیت بدنی و ورزش ، هم از دیدگاه تاریخ و هم از دیدگاه فرهنگ، به این دلیل که با ملل مختلف جهان سروکار دارد جالب و شایان توجه است  از دیدگاه تاریخ و با تحقیق در ادوار گذشته می توان فهمید که کدام ورزش در کدامین سرزمین شکل گرفته است و چگونه به کشورهای دیگر راه یافته است و سیر تحول و تعالی آن چگونه بوده است، مثلا" می‌توان فهمید که ورزش چوگان که یک ورزش باستانی است ابتدا به چین و ژاپن و سپس به یکی از ایالت هند که در مرز برمه قرار دارد راه یافته و از آنجا به تبت و از همان طریق، به اروپا و آمریکا کشانده شده است . یا اینکه گاوبازی که ورزش متداول اسپانیایی‌ها است آنطور که از لوحه‌های سنگی یافت شده و در حفاری‌های هندوستان بر می‌آید حدود 3000سال قبل در این سرزمین رایج بوده و 1000 سال پس از آن به جزیره (کرت) در یونان راه یافته و از آنجا به دشتهای سرسبز ناحیه شمالی یونان کشیده شده و 500 سال بعد ، در شهر رم متداول شده و امروز در اسپانیا و در میان قبایل باسک رایج است و نیز می‌توان دریافت که تربیت بدنی و ورزش در آغاز جنبه اساطیری داشته جنبه رمانتیک و گاهی حماسی نیز دارد ، همواره به صورت یک پدیده تربیتی مطرح بوده است .

جالب تر این است که بسیاری از نوشته ها و نقوش مانده از روزگار باستان نشان می‌هند که انسان از آغاز خلقت میل به مبارزه با قدرت های برتر با خود را داشته یعنی از همان زمان که نیروهای طبیعت را شناخته، برای هر یک خدایی را متصور شده و الگو قرار داده است مثل آپولو و هرمس در یونان و …. حماسه سرایانی چون فردوسی از سرزمین خودمان، هومر بایرون و گوته از سرزمینهای دیگر از همین سرچشمه زلال به دنیای سرشار از هیجان و شور حماسه راه یافته و به حماسه سرایی پرداخته اند . فراتر از حماسه و افسانه، واقعیت های مملوس تاریخی در زمینه تربیت بدنی و ورزش است که به عنوان یک پدیده اجتماعی، با فرهنگ و آداب و سنن جوامع مختلف درآمیخته و همگام و همراه مردم هر زمان بنا به ضرورت ها و نیازها، پدیده های علم و تکنولوژی را دریافته و به آن پیوند خورده است .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:19 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش در 54 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات54
حجم7 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیگزارش کارآموزی

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش در 54 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

آشنایی با مکان کار آموزی:

 

اینجانب ناصراسحق زاده باغ عبّاس دانشجوی دانش پژوهان به شماره دانشجویی:9071003درتابستان92در شرکت بازرسی پارت گسترجوش واحدکارآموزی ام راگذراندم.

دارای مدرک تست ذرات مغناطیسی level ll بوده  ام .ابتدابایکی ازبچّه های دانشگاه به نام مهدی حاجی زاده که همشهریم است درخصوص کارآموزی درمشهدصحبت کردم که ایشان این شرکت رامعرفی کرده اند که قبلا درآنجامشغول بوده اند.

تاریخچه شرکت:

 

این شرکت در (25/3/1390) تاسیس  شده و تا به الان مشغول به کار می باشد

هم اکنون درزمینه های مختلف ازقبیل بازرسی تست های مخرب وغیرمخرب وبخش های عمرانی ومعماری وهمچنینwps,pqr ونیز مشاور دهی مشغول به کاراست به شماره ثبتی44902 می باشد.

 

معرفی شركت بازرسی شرکت پارت گسترجوش

 

این شركت با در اختیار داشتن كارشناسان مجرب در تخصصهای مختلف با مدرك LEVEL II در خصوص بازرسی فنی و نیز تستهای غیر مخرب از معتبرترین مراكز N.D.T  جهان نظیر A.S.N.T و همچنین با بهره گیری از تكنسینهای ماهر و مجرب در زمینه بازرسی فنی و انجام آزمایشهای غیر مخرب (مخازن ذخیره و تحت فشار , سازه های فلزی , خطوط لوله,دیگهای بخار,قطعات ریخته گری و آهنگری ) و آزمایشهای مخرب و خدمات كوانتومتری و همچنین آزمایشهای متالوگرافی ,قادر است با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی و با توسعه سخت افزاری و نرم افزاری و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات به صورت مجموعه ای مقتدر سرویس دهی نماید.

با توجه به امكانات سخت افزاری و با داشتن تجهیزات بازرسی پیشرفته این شركت قادر است ضمن انجام بازرسی نسبت به ارائه روش مطابق با استانداردهای جهانی جهت آموزش در زمینه های مختلف , خدمات لازم را ارائه نماید.

نمودار سازمانی:

ما باآاقای مهندس احمدی خواه در مورد نمودار سازمان صحبت کردیم  و ایشان به ما گفتند که ما در یک سال اول  حسابداری داشتیم که برای شرکت نمودار رسم می کردند بعد از عوض شدن حساب دار شرکت  به دلایلی در حال حاضر شرکت نمودار سازمانی ندارد.

معرفی قسمت های مختلف:                                                   

 1. خط مشی شرکت
 2. زمینه های کاری
 3. آموزش
 4. سازمان شرکت
 5. لیست تجهیزات
 6. سوابق اجرایی
 7. مشخصات پرسنل اصلی  شرکت

1. خط مشی شرکت

مدیریت شرکت اعتقاد دارد تحقق مناسب رسالت فوق در راستای ارتقای سطح رضایتمشتریان و سایر طرفهای ذینفع، مستلزم بهره‌مندی از سیستمهای مدیریتی می‌باشد. به همین منظور و با توجه به نقش کیفیت در مجموعه فعالیتهای شرکت، اهداف کلان خودرا به شرح زیر اعلام می‌ دارد:

 1. شناسایی، نظام‌مند نمودن فعالیت‌ها و مستند نمودن روش‌های انجام کار
 2. ارتقاء خدمات بازرسی و بهبود کیفیت خدمات و طرح‌های در دست اجرا
 3. بهبود مستمر فعالیت‌ها و فرآیندها با بکارگیری رویکردهای تعیین شده در استانداردهای مرتبط
 4. ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیتها و تعهدات و پاس داشتن حقوق ووقت کارفرما
 5. شفاف و قانونمند عمل کردن در تعامل با طرف‌های قرارداد و درستکاری و بی طرفی در انجام وظایف محوله
 6. مطالعه و اجرای پروژه‌ها با توجه به استانداردهای مدیریت پروژه و باتاکید بر کاهش زمان اجرای پروژه‌ها و تحقق کیفیت براساس استانداردها وخدمات فنی موردنظر
 7. ارتقای سطح دانش و مهارت و توسعه قابلیت‌های منابع انسانی موردنیاز شرکت

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:19 ] [ بابک ]
[ ]

کد متلب حل دستگاه معادلات خطی به روش حذفی گوس با توضیحات کامل در ورد

کد متلب حل دستگاه معادلات خطی به روش حذفی گوس با توضیحات کامل در ورد

کد متلب حل دستگاه معادلات خطی به روش حذفی گوس با توضیحات کامل در ورد


مشخصات فایل
تعداد صفحات1
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیrar
دسته بندیریاضی

توضیحات کامل

کد متلب حل دستگاه معادلات خطی به روش حذفی گوس با توضیحات کامل در ورد

 

به نام خدا

این برنامه ابتدا دستگاه معادلات خطی را از کاربر دریافت کرده و با روش حذفی گوس آن را حل می کند.

در این روش برای حل ابتدا ماتریس ضرایب را بالا مثلثی کرده و از سطر آخر مجهولات را یکی یکی حل و در سطر بالاتر قرار می دهد و این کار را تا سطر اول و پیدا کردن تمام مجهولات انجام می دهد.

در این برنامه صرفا از چهار عمل اصلی استفاده شده و به هیچ عنوان از دستورهای آماده ی متلب استفاده نشده.

خروجی این برنامه ماتریس بالا مثلثی و جواب دستگاه می باشد.

این برنامه محدودیتی از لحاظ تعداد مجهولات و معادلات ندارد اما تعداد مجهولات و معادلات باید برابر باشد.(درجه آزادی صفر باشد)

توضیحات کامل تر سطر به سطر در فایل ورد موجود است.

این برنامه مناسب برای درس محاسبات عددی می باشد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:19 ] [ بابک ]
[ ]

پاورپوینت بررسی و تجزیه و تحلیل سیستم های خرید و فروش در سیستم اطلاعات حسابداری

پاورپوینت بررسی و تجزیه و تحلیل سیستم های خرید و فروش در سیستم اطلاعات حسابداری

پاورپوینت بررسی و تجزیه و تحلیل سیستم های خرید و فروش در سیستم اطلاعات حسابداری در 20 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات20
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیzip
دسته بندیمهندسی صنایع

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی و تجزیه و تحلیل سیستم های خرید و فروش در سیستم اطلاعات حسابداری در 20 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

 

چکیده

این مقاله با ارائه تعریف مناسب از سیستم های خرید و فروش و سیستم اطلاعات حسابداری و مراحل طراحی و اجرای آن و همچنین پرداختن به اهمیت اجرای سیستم اتوماسیون خرید و فروش و آینده آن در دنیای تجارت، به بررسی سیستمهای خرید و فروش و سیستم های اطلاعات حسابداری می‌پردازد. بسیاری از شرکتها در تلاش هستند که توان نفوذ اطلاعات خرید و فروش و مالی خود را در محیط شبكه گسترش و ارائه چنین اطلاعاتی به مدیران وکارکنان، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران مالی افزایش دهند.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:18 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کاراموزی مکانیک در شرکت تهران قطعه تاکستان

گزارش کاراموزی مکانیک در شرکت تهران قطعه تاکستان

گزارش کاراموزی مکانیک در شرکت تهران قطعه تاکستان در 51 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات51
حجم3 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpdf
دسته بندیمهندسی مکانیک

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی مکانیک در شرکت تهران قطعه تاکستان در 51 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالبفصل اول

* کلیات

* متن خط مشی کیفیت شرکت

* معرفی سازمان

* چاپ مجدد و توزیع

فصل دوم

دامنه کاربرد

فصل سوم

تعاریف

فصل چهارم تا هشتم

تشریح الزامات نظام کیفیت (استاندارد 2000 – 900 - ISO)

ضمائم

·        فهرست روش های اجرایی و دستور العمل های کاری

·        جدول ارتباط عناصر استاندارد با مستندات نظام کیفیت

·        نمودار سازمان (top Chart)

·        فلود یا گرام های مربوطه

·        جدول توزیع مستندات


شرکت تهران قطعه

شرکت تهران قطعه درل سال 1364 تاسیس و در سال 1370 به بهره برداری رسیده. این شرکت انواع قطعات ماشین کارها را با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی تولید می نماید. کیفیت امر سیت که ما به آن می اندیشیم و آن را به عنوان آیینه انتظارات و رضایت مشتری قلمداد می کنیم و تمام سعی می بهبود مستمر سیستم کیفی محصولات به منظور حفظ اعتماد و رضایت مشتریان ما باشد بر اعاینل به این معرف رعایت کیفیت در کلیه مراحل موثر بر کیفیت مر نظر می باید کلیه فعالتیهای مرتبط با کیفیت در شرکت تهران قطعه بر اساس روشهای اجرایی برنامه ریزها شده مستند صورت می گیرد روشهای اجرایی براساس خواسته های استاندارد بین المللی ایزو 2000 – 9001 ISO می باشد در برنامه های خود برای ارتقای کیفیت حفظ تنوع درگیر ایست به سمت تولید تخصصی، افزایش تولید در وزن و تعداد بهره وری بالا و کاهش هزینه ها و ضایعات و اشتغال کامل نیروی کار و ابزار تولید شتاب فزاینده اتوماسیون و سمت گیری به سوی ایجاد تطابق مر درصد با سفارش مشتری را گنجانده ایم. حفظ نیرو انسانی پیوسته مورد توجه پدید بوده و استفاده آن روشهای جدید آموزش به منظور بهبود مستمر کیفیت در کلیه سطوح پیوسته شنو یک و ترویج می شود این خط مشی به آگاهی کلیه کارکنان شرکت تهران قطعه پیچیده و همه آنان در جهت استقرار کامل سیستم کنترل کیفیت کوشش می نمایند و مدیریت عامل وظیفه اصلی را در این امر به عهده دارد. رشد مفاهیم علم بازار یابی و دستیابی به بازار های جدید با سطح کیفیت رفیع انجام به موقع تعهدات خدمات پس از فروش قوی و همراهی با مشتری برقراری سیستم اعتباری در خریدهای مشتری ارتقای سیستم کیفی موجود به مدارج و روشهای جامع تر و فراگیرتر از جمله دیدگاههای اساسی و برخورد جدی ما با کیفیت می باشد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:18 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش كارآموزی مکانیک در شركت صنعت پژوهان كیا

گزارش كارآموزی مکانیک در شركت صنعت پژوهان كیا

گزارش كارآموزی مکانیک در شركت صنعت پژوهان كیا در 50 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات50
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpdf
دسته بندیمهندسی مکانیک

توضیحات کامل

گزارش كارآموزی مکانیک در شركت صنعت پژوهان كیا در 50 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

تاریخچه:شرکت صنعت پژوهان کیا (سهامی خاص) در خردادماه 1377 با شرح ماموریت تولید قطعات و مجموعه های خودرو، ارائه خدمات مهندسی و نصب و راه اندازی خطوط تولید، آغاز به کار نمود. با توجه به سابقه طولانی مدیران و کارکنان شرکت در صنعت خودرو، اهداف و برنامه‌های کاری شرکت بر موارد ذیل الذکر استوار گردید.

1)      طراحی و تدوین دانش فنی قطعات و مجموعه‌های خودرو و قطعات صنعتی

2)      طراحی خط تولید قطعات خودرو

3)      ساخت و نصب و راه اندازی خطوط تولید در رابطه با قطعات و مجموعه های خودرو

4)      تولید و فروش قطعات و مجموعه های خودرو

5)      ارائه خدمات مهندسی در زمینه فعالیتهای تولیدی

با توجه به سابقه پانزده ساله مدیران ارشد سازمان در صنعت خودروسازی، که عمدتاً در زمینه‌های فوق الذکر خدمات عمده‌ای به صنایع خودروسازی کشور ارائه داده بودند، در مدت زمان کوتاهی اقدامات اجرایی زیر در شرکت صنعت پژوهان کیا برنامه‌ریزی و به اجرا درآمد:

1-    مطالعات مهندسی بر روی قطعات و مجموعه های قابل نصب بر روی موتور و گیربکس نظیر انواع فشنگی ها و سوئیچ ها

2-    طراحی و ساخت قالبها، تجهیزات کنترلی و تجهیزات مونتاژ و تولید فشنگی وروغن و سوئیچ دنده عقب هر کدام با دو تنوع (پراید و نیسان) و دریافت تأییدیه کنترل کیفی مگاموتور.

3-    طی مدت دو سال تجربه اجرایی در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی خط تولید سر سیلندر پراید، شرکت مصمم به تولید قطعه مذکور به روش پیمانکاری گردید و پیشنهاد تولید و فروش قطعه مذکور را به کارفرما ارائه و در نهایت موفق به انعقاد قرارداد تولید و فروش قطعه سرسیلندر پراید گردید. بدلیل موفقیت شرکت در انجام تعهدات و جلب نظر مساعد کارفرما از نظر کیفی وپس از شش ماه فعالیت در خصوص تولید و فروش سرسیلندر، قرارداد ساخت قطعات و مجموعه های پراید مشتمل بر قطعه اصلی سرسیلندر و 41 قطعه ملحقات منعقد و مسئولیت تولید و مونتاژ مجموعه سرسیلندر مشتمل بر 42 قطعه به عهده این شرکت واگذار گردید. تولید سرسیلندر پراید در خط ماشینکاری کارفرما و مونتاژ سرسیلندر در سایت شماره 1 صنعت پژوهان کیا انجام می‌گردد.

4-    در سال 1379 جهت افزایش ظرفیت مونتاژ مجموعه سرسیلندر پراید و ایجاد فضای کافی برای انبار قطعات، شرکت اقدام به تجهیز سایت شماره 2 در زمینی به مساحت 4000 مترمربع با زیربنای حدود 1800 مترمربع نمود.

5-    جهت افزایش تولید سرسیلندر، شرکت اقدام به احداث یک واحد تولیدی با ظرفیت سالیانه 000/60 دستگاه سرسیلندر در شهر صنعتی گلپایگان در زمینی به مساحت 15000 مترمربع و 1000 مترمربع سالن تولید با طرح توسعه 1000 مترمربع نموده که در سال 1382 به بهره‌برداری رسیده و در فاز اول ماهیانه 3000 محصول تولید و تحویل مشتری می‌نماید.

6-    با توجه به حضور موفق و ایجاد سابقه درخشان در صنعت خودرو، سازمان توانست نظر شرکت ساپکو را نیز در تامین مجموعه‌های اصلی سیستم محرک خودرو جلب و قرارداد ساخت بلوک سیلندر پژو را با ساپکو منعقد نماید.

7-    در سال 1383 شرکت در راستای تأمین نیازها و انتظارات مشتری به عنوان یکی از ذینفعان سازمان و به جهت کنترل دقیقتر و سریعتر قطعات و مجموعه‌های تولیدی / دریافتی از تأمین کنندگان، اقدام به ایجاد و تجهیز آزمایشگاه اندازه گیری دقیق (C.M.M) در کارگاه شماره 1 نمود. در این آزمایشگاه با استفاده از ماشین اندازه گیری دقیق دارای قابلیت برنامه نویسی (C.N.C) فاصله بین تولید و اندازه گیری دقیق ابعادی قطعات تا حداکثر 4 ساعت پس از تولید، کاهش یافته است.

8-    در سال 1384 تولید دو مجموعه منیفولد هوا و مخزن آرامش پراید انژکتوری در سایت شماره 2 شرکت شروع شده است.

همانگونه که مشاهده می‌شود این شرکت همواره در زمینه توسعه منطقی دامنه فعالیتهای خود اهتمام ورزیده و آمادگی توسعه مشارکتها با هدف تأمین منابع ذینفعان را دارد.

در طی سالهای گذشته محصولات و قطعات چه به لحاظ مشخصات فنی محصول و چه به لحاظ روشهای تولید / کنترل تحولاتی را پشت سر نهاده است. بسیاری از این تغییرات و تحولات با پیشنهاد این شرکت انجام شده است. این شرکت در راستای رویکرد کیفیت گرا و مشتری مدار، به طور مداون با تجزیه و تحلیل مشخصه های کیفی محصول محاسبه شاخصهای عملکردی فرآیندها و محاسبه میزان رضایت مشتری در جستجوی زمینه های بهبود و اجراء موثر آنها می‌باشد. بدین جهت در سال 1381 واحد جدید در ساختار سازمانی شرکت تحت عنوان واحد بازخور مشتری جهت برقراری ارتباط موثر با مشتری و با هدف پیش بینی نیازها و انتظارات مشتری و ایجاد امکانی پاسخگویی سریع به این نیازها و انتظارات ایجاد گردید.

این شرکت در حال حاضردارای بیش از200 نفر  پرسنل میباشد که در قالب سازمانی زیر سازماندهی شده اند.ارتباط داخلی عناصر سیستم با فعالیتهای مختلف ونیز شرایط احرازشغل مسئولیتها واختیارات کلی پرسنل موثر در پیاده سازی سازمان به وضوح وتفصیل تعریف شده است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:18 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی برق در نیروگاههای سیکل ترکیبی کازرون

گزارش کارآموزی برق در نیروگاههای سیکل ترکیبی کازرون

گزارش کارآموزی برق در نیروگاههای سیکل ترکیبی کازرون در 60 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات60
حجم1 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی برق

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی برق در نیروگاههای سیکل ترکیبی کازرون در 60 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 


فهرست مطالب


نیروگاههای سیکل ترکیبی و مزایا و معایب آنها

نیروگاه کازرون مجموعه ای از اولین ها

افتخارات کسب شده:

نیروگاه های سیکل ترکیبی

نیروگاههای سیکل ترکیبی به سه دسته تقسیم بندی می شوند

1- نیروگاههای سیکل ترکیبی بدون مشعل

2- نیروگاههای سیکل ترکیبی با سوخت اضافی ( مشعل )

3- نیروگاههای سیکل ترکیبی جهت تامین هوای دم کوره بویلر

بررسی بیشتر نیروگاههای سیکل ترکیبی

نیروگاه سیکل ترکیبی(چرخه سیکل ترکیبی)

نیروگاه سیکل ترکیبی

ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی

ساخت ۲۲ نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت تولید3500 مگاوات

نیروگاه تركیبی خوی

لیست پروژه های انجام شده

نخستین نیروگاه سیكل تركیبی خصوصی در ایران

نیروگاه های سیكل تركیبی میزان مصرف سوخت را كاهش می دهند

نیروگاه سیکل ترکیبی

نیروگاه سیکل ترکیبی(چرخه سیکل ترکیبی)


نیروگاه سیکل ترکیبی

 


نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون از سال 1369 و در زمینی به مساحت 100 هکتار در جنوب شرقی کازرون و در 3 فاز متوالی ساخته شد. فاز اول نیروگاه مشتمل بر 2 واحد گازی 128 مگاواتی ساخت شرکت میتسوبیشی ژاپن در سال 1373 به بهره برداری رسید. فاز دوم نیروگاه از سال 1379 شامل 4 واحد گازی 159 مگاواتی محصول مشترک ایران و ایتالیا که در سالهای 1381 و 1382 به بهره برداری رسید. فاز سوم نیروگاه شامل 3 واحد بخار 160 مگاواتی ساخت ایران که در سال 86 به بهره برداری رسید.

 

نیروگاه کازرون مجموعه ای از اولین ها:احداث اولین پست نیومریک ایران

نصب اولین توربین گازی ساخت ایران

نصب اولین ژنراتور ساخت ایران

نصب اولین توربین بخار ساخت ایرانافتخارات کسب شده:1-کسب رتبه ممتاز به خاطر آمادگی تولید توان در سال 1379 واخذ لوح تقدیر از معاونت محترم وزیر نیرو.

2-کسب رتبه ممتاز به خاطر آمادگی تولید توان در سال 1380 واخذ لوح تقدیر  از وزیر نیرو.

3-کسب رتبه ممتاز به خاطر آمادگی تولید توان در سال 1381 واخذ لوح تقدیر  از وزیر نیرو.

4-کسب رتبه ممتاز به خاطر آمادگی تولید توان در سال 1383 واخذ لوح تقدیر  از  معاونت محترم وزیر نیرو.

5-کسب رتبه خیلی خوب به خاطر عملکرد تعمیرات و کیفیت مناسب تعمیرات در سال 1383 واخذ لوح تقدیر از معاونت محترم وزیر نیرو .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:18 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی بررسی عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشور ، مدیریت بیمه

گزارش کارآموزی بررسی عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشور ، مدیریت بیمه

گزارش کارآموزی بررسی عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشور ، مدیریت بیمه در 67 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات67
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمدیریت

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی بررسی عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشور ، مدیریت بیمه در 67 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالب    عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشور
    ۱ساختارهای سازمانی و مدیریتی
    ۲ عدم اشائه مطلوب فرهنگ بیمه
    ۳شبکه فروش نا کارآمد
    تجربه سایر کشورها هند
    ۴ عدم سیاستگذاری های کلان در صنعت بیمه و عدم وجود استراتژی در جهت توسعه بیمه های عمر
    ۵پایین بودن قدرت اقتصادی مردم کشور
    کافی نبودن تامین های ارائه شده توسط شرکت های بیمه
    ۷) عدم رضایت بیمه شدگان ازسرویس دهی مطلوب شرکت های بیمه
    ۸ عدم تبیین جایگاه حقوقی و قانونی بیمه های عمر
    تجربه سایر کشورها هند
    نحوه سرمایه گذاری ذخایر ریاضی بیمه های عمر
    وجود تورم اقتصادی در کشور
    ۱۲نحوه حسابداری حسابهای بیمه ای و ازجمله بیمه های عمر
    عدم استفاده از تکنولوژی اطلاعات IT
    عدم وجود یک نظام جامع آماری و پایگاه اطلاعاتی جهت تصمیمگیران و تصمیم سازان و محققین
    نرخ های بهره فنی اعلام شده از سوی بیمه مرکزی ایران
    عدم وجود سیاست ترویجی و تبلیغاتی فراگیر
    طولانی بودن بودن فرآیند صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت
    عملیاتی نشدن معافیت های مالیاتی پیش بینی نشده در قوانین مالیاتی
    موانع و راهکار های توسعه بیمه های عمر در کشور
    تصویر کلی از بیمه عمر انفرادی و عوامل ذیربط
    عدم اشائه مطلوب فرهنگ بیمه
    شبکه فروش نا کارآمد
    پایین بودن قدرت اقتصادی مردم کشور
    نحوه سرمایه گذاری ذخایر ریاضی بیمه های عمر
    وجود تورم اقتصادی در کشور
    عدم استفاده از تکنولوژی اطلاعات
    بخش دوم
    راهکارهای توسعه بیمه های عمر
    الفبیمه گران
    ب بیمه گزاران
    نتیجه گیری
    نتیجه گیری
    انواع بیمه های عمر
    فهرست انواع بیمه
    بیمه تمام عمر
    بیمه و پس انداز
    بیمه زمانی
    بیمه تمام عمر با محدودیت پرداخت حق بیمه
    بیمه تامین آتیه فرزندان
    بیمه مانده بدهکار
    بیمه حوادث انفرادی
    بیمه حوادث گروهی
    بیمه درمان گروهی
    بیمه حوادث خانواده
    بیمه حوادث خارج از کشور
    بیمه تامین هزینه جهیزیه
    بیمه مهریه
    سیستم‌های کارای اطلاعات حسابداری
    بحث و نتیجه‌گیری و ارائه پیشنهاد
    منبع

 


عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشوربیمه ، بدون شک یکی از دستاوردهای خلاقانه جامعه بشری بمنظور مقابله با رخدادها و حوادث ناگوار است . حوادث طبیعی نظیر آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، طوفان و نیز مصایبی همچون : فوت ، بیماری ، کهولت ،ازکارافتادگی و . . . وقایعی است که از زمان های دور همه انسانها را مورد تهدید قرارداده است.اندیشه ی ایجاد تامین درمقابل مخاطرات پیش رو از طریق همیاری و تعاون و راهکارهای از این نوع ، ریشه در ادوار تاریخ دارد. پیشرفتهای گسترده علمی و تکنولوژیکی عصرجدید نیز اگرچه به انسان کمک نموده است که بعضی ازخطرات طبیعی را مهار نماید اما خود ، خطرات جدیدی را به همراه داشته که به پوشش های حمایتی خاص نیازمند است.

فایده اصلی بیمه ، دادن اطمینان به افراد در جهت مقابله با خطرات احتمالی است که در قاموس بیمه به آن ریسک اطلاق می گردد . فارغ از نوع بیمه می توان گفت بیمه علاوه بر ایجاد محیطی امن برای فعالیت های اقتصادی ، باعث ایجاد اطمینان برای کار و تولید و سرمایه گذاری و بطور کلی ایجاد فضای امن و آرام برای فعالیت های اجتماعی و اقتصادی است .

صنعت بیمه در ایران علیرغم اینکه بیش از ۷ دهه قدمت دارد و تلاش های زیادی جهت توسعه آن صورت گرفته است ، هنوز جایگاه مناسبی ندارد وعرضه گسترده بیمه های عمر بمنظور ارتقاء و بهبود سطح رفاه اجتماعی _ آنگونه که شایسته است _ با توجه به وجود ظرفیت ها و قابلیت های گسترده در کشور ،با موانع بسیاری رو برو می باشد .

مقاله " موانع و راهکار های توسعه بیمه های عمر انفرادی در کشور" به بررسی موانع عمده فرا روی بیمه هایعمر پرداخته و سعی گردیده است با استفاده از تجارب موجود و مطالعات صورت گرفته یک طرح کلی -و البته اجمالی- که حاوی مشکلات اساسی و نیز راهکارهای رفع موانع توسعه بیمه های عمرباشد ، ارائه نماید.

ذکر این نکته قبل از ورود به مباحث اصلی ضروری به نظر می رسدکه عدم توسعه بیمه های عمر و رفع موانع ، یک مشکل یک وجهی ویا یک معادله یک مجهوله نیست ، عوامل بسیاری در توسعه بیمه های عمر دخالت دارد که ریشه بسیاری از عوامل خارج از صنعت بیمه و برون سازمانی است . برنامه ریزی وسیاستگذاری در این باره در درون صنعت بیمه میسر نیست .

● تصویر کلی از بیمه عمر انفرادی و عوامل ذیربط

▪ جمعیت کل کشور ۷۸۲ر۴۹۵ر۷۰ نفر

▪ تعداد جمعیت قابل بیمه شدن: حمعییت زیر ۶۵ سال کشور بالغ بر ۰۰۰ر۸۰۰ر۶۶ نفر می باشد واگر افراد زیر ۱۵ سال را هم نیز استثناء کنیم ۰۰۰ر۰۰۰ر۴۹ نفر قابل بیمه شدن هستند.

▪ تعداد بیمه شدگان :: در حدود۰۰۰ر۳۰۰ر۱ نفر

▪ درصد دارندگان بیمه به کل جمعیت::: ۱.۸درصد

▪ تعداد شعب فعال در صنعت بیمه :: ۵۳۵ شعبه

▪ تعداد نمایندگان : : در حدود ۲۰۰ر۸ نفر ۲

▪ تعداد کارکنان صنعت بیمه :در حدود ۱۰۰۰۰ نفر : بیمه ایران ۴۳۷ر۲نفر بیمه آسیا ۷۴۳ر۱ نفر بیمه دانا ۳۷۴ر۱ نفر و بیمه البرز ۹۷۴ نفر و بقیه در شرکتهای بیمه خصوصی فعالیت می کنند. ۳● موانع توسعه بیمه های عمر۱ ساختارهای سازمانی و مدیریتی

سازمانهایا ی اداری از جمله شرکتهای بیمه از ارکان متعددی نظیر: نیروی انسانی ،قوانین و مقررات ، تشکیلات و سازماندهی ، روش انجام کار ، نظام مدیریت ، نظام آموزش و تجهیز نیروی انسانی ، نظام طبقه بندی مشاغل ، نظام ارزشیابی ، و نظام پرداخت تشکیل شده است که هرکدام از این ارکان اهمیت خاصی دارد .

باتوجه به اینکه نحوه سازماندهی و ساختارهای سازمانی نقش عمده ای در تحقق اهداف خواهد داشت .به عبارت دیگر " ساختار نشان دهنده استراتژی است ."(۴) ساختار سازمانی مربوط به بیمه های عمر در شرکت های بیمه از دو نظر جهت توسعه بیمه های عمر در کشور کارآیی ندارد.

۱-۱از زمانی اختصاصی و تخصصی به منظور ارائه بیمه های عمر وجود ندارد . و " تامین رضایت مشتریان و توسعه بیمه در گرو ساختاری موثر و مناسب است ، در حالیکه ساختار صنعت بیمه به نحوی طراحی شده است که حساسیت لازم را در قبال مشتریان نداشته و با سنتی عمل کردن در چند رشته و محدوده خاص ، کمتر به دنبال مشتری مداری بوده است ." ( ۵) بنابر این، ایجاد و راه اندازی شرکت های بیمه تخصصی عمر یک امر ضروری بنظر می رسد ، تا با درک صحیح از شرایط بیمه های عمر از جمله نحوه بازاریابی و فروش ، نحوه پذیرش ریسک ، نحوه وصول حق بیمه ، حسابداری وسرمایه گذاری وجوه حق بیمه و ذخایر ریاضی ، بتواند تعامل بهتری با بیمه شدگان و بیمه گذاران این رشته فراهم سازد .
۲-۱سازماندهی واحد های فنی و پشتیبانی در شرکت های بیمه به گونه ای است که به هدف توسعه بیمههای عمر انفرادی کمکی نمی کند به عنوان نمونه در مدیریت های مالی و سرمایه گذاری تفاوت چندانی بین حقبیمه های دریافتی بیمه های عمر و سایر رشته ها قائل نمی باشند .در حالیکه لازم است حسابداری بیمههای عمر و چرخه گردش مالی مربوط و همچنین سرمایه گذاری از وجوه اندوخته ها جهت ارائه خدمات مطلوب و حفظ حقوق بیمه گذاران بطور جداگانه صورت گیرد


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ پنجشنبه 17 اسفند 1396 ] [ 0:17 ] [ بابک ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 صفحه بعد