paperdownfile

محصولات دانشجویی

گزارش کارآموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر

گزارش کارآموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر

گزارش کاراموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات48
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیگزارش کارآموزی

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


تاریخچه ساختمان :

تعاونی مسکن مهر 4 در سال 1386 بخاطر مشکل زمین با اداره اوقاف نتوانستن زمین محل مورد نظر را تحویل بگیرند و به این خاطر ساخت پروژه مورد نظر چند سال به تأخیر افتاد و بعد از حل مشکلات در سال 1389 شروع به کار کردند. و پروژه بطور رسمی آغاز بکار کرد. و در حال حاضر پروژه مورد نظر در جاده ترانزیت خوی – ارومیه روبروی روستای آغچه قشلاق و نیز روبروی شهرک ولیعصر خوی می­باشد و کارفرمای آن آقای مهندس بهرامی و ناظر آن آقای مهندس اژدری می­باشد.


شرح مختصر فرآیند اجرایی :

این جانب بعد از مرحله سخت کاری بعنوان کارآموز وارد پروژه مذکور گشتم ، اموری مانند گچ و خاک و لوله­کشی برق ، سنگ­کاری و نماکاری و جوشکاری نرده­ها و نصب سفیدکاری و ادامه لوله­کشی فاضلاب پیلوت­ها- دیوارچینی محوطه – خاکبرداری محوطه و .... از جمله کارهای در دست اقدام بودند که مختصراٌ به آنها اشاره گردید که در ادامه پروژه کارآموزی به صورت دقیق تر به فرآیندهای مذکور خواهیم پرداخت.

موقعیت رشته كارآموز در واحد صنعتی

      با توجه به رشته کارآموز بعنوان مهندسی معماری که رابطه تنگاتنگی با امور اجرایی ساختمانی دارد ، لذا کارآموز می­تواند با اشتغال در چنین پروژه­ای هم از معلومات فنی خود استفاده کرده و هم از تجربیاتی که در رابطه با اجرای پروژه بدست می­آورد سطح معلومات خود را افزایش دهد.

 

2-بررسی شرح وظایف رشته كارآموز در واحد صنعتی

بعد از اجرای اسکلت بنا ، نوبت اجرای ادامه کار با حضور مهندس معمار می­رسد که لازم است شخصی باتجربه و باکفایت و آگاه از دانش معماری روند پروژه را ادامه داده و به سرانجام برساند.


3-امور جاری در دست اقدام :

 سفیدکاری – نماکاری – (اجرای مینرال) – سرامیک­کاری پیلوت­ها – موزائیک­کاری – نصب و رنگ­آمیزی نرده­ها – نصب شیرآلات – نصب برق و غیره ..... .


4-برنامه­های آینده :

اتمام دیوارچینی – اجرای سپتینک تانک – محوطی­سازی – لوله­کشی گاز و .... .


5-تكنیك های مورد نظر توسط كارآموز در واحد صنعتی

مهندسبی معماری باید بتواند روند اجرای پروژه را با توجه به داشتن مدیریت پروژه و همچنین با شناخت معمار از دانش مصالح ، اجرای ساختمان ، امور تأسیسات مکانیکی و الکتریکی و .... بطور صحیح در دست گرفته و به پایان رساند.
       گزارش روزانه از تاریخ ، 01/05/91 – تا تاریخ ، 30/05/91 ، از کارگاه مسکن مهر 4 ، برای درس کارآموزی.

        امروز 1 مرداد 1391 ، ساعت 8 صبح ، شروع به کار کارگاه می­باشد. هوا نیمه ابری است.

       -­ افراد شاغل هم شامل :  

       مهندس 2 نفر 

       کارمند 1 نفر

        انباردار 1 نفر

        نگهبان 1 نفر

        کارگر .......


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:13 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی

گزارش کارآموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی

گزارش کاراموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات23
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


فهرست مطالب :


فصل اول:آشنایی کلی با مکان کارآموزی

تاریخچه سازمان

نمودار سازمانی و تشکیلات

نوع محصولات خدمات

شرح مختصری از فرآیند خدماتی


فصل دوم:ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموزی


1-     موقعیت رشته حسابداری در واحد صنعتی با بررسی جزئیات سازمانی رشته حسابداری در واحد صنعتی

2-   بررسی شرح وظایف رشته حسابداری در واحد صنعتی

3-   امور جاری در دست اقدام

4-   برنامه های آینده

تکنیک هایی که توسط رشته مورد نظر بکار می رود

فصل سوم:آزمون آموخته ها،نتایج و پیشنهادات

 

1-1)   تاریخچه

ایرانیان از زمان هخامنشیان برای دریافت مالیات وامورمالی كشور دفاتر وسازمانهای مرتبی داشتند . در زمان ساسانیان اخذ مالیات صورت كاملتری داشت وسه نوع مالیات به نامهای اراضی ، سرشماری وسرانه دریافت می شد . پس از ظهور اسلام ودر زمان حجاج بن یوسف ثقفی دفاتر مالیاتی ازفارسی به عربی برگردانده شد اما در دوره سلجوقی با دستور عبدالملك كندری ، وزیر طغرل . دفاتر مالیاتی مجدداً به فارسی نگارش یافت . وزیرمالیه ، قبل از مشروطیت مامور شخص پادشاه بود وشاه تمام درآمدها وعواید كشور را در اختیار داشت ووزیر مالیه بودجه كشور را تنظیم می كرد ودر مركز هر استان مستوفی مسئول امور مالیاتی بود . این مستوفیان عده ای كارمند داشتند كه به آنان میرزا می گفتند . رئیس مستوفی ها را مستوفی الممالك می گفتند كه لقب وزیر مالیه بود . یكی از درآمدهای وصولی در زمان قاجار از تیول داری حاصل می شد وتیول داران كسانی بودن كه زمینهای دولتی در اختیار آنها قرارمی گرفت وبا كمك كشاورزان از زمین بهره برداری می كردند وسالیانه مبلغی را بابت تیول داری به شاه می پرداختند . هزینه های دربار ، جنگها ومقرری ها از این محل تامین می شد. در زمان امیركبیر اصلاح گر بزرگ ، بسیاری از این مقرری ها قطع و وصول مالیات كه درآن زمان خراج نام داشت ، ضابطه مند شد اما با كشته شدن امیركبیر روند اصلاحات متوقف ووضع به شكل سابق برگشت . پس از پیروزی انقلاب مشروطه در سال 1285 ، اولین كابینه قانونی تشكیل وناصرالملك به عنوان نخستین وزیرمالیه از مجلس شورای ملی رای اعتماد گرفت وبه دستور او محل كنونی رادیو تهران كه محل اداره گمرك بود ، به وزارت مالیه اختصاص یافت . در سال 1289 ادارات هفتگانه مالیه تصویب وتشكیل شد . مهمترین ادارات درآن زمان خزانه داری كل ، گمرك ووصول عایدات بود . پس از مدتی محل وزارت مالیه به پارك اتابك ، محل كنونی سفارت شوروی سابق انتقال یافت.

در سال 1294 وزارت مالیه به نه اداره تقسیم شد كه عبارت بودند از : دایره وزارتی ، تشخیص عایدات وخالصه جات ومسكوكات ، خزانه داری كل ودیون عمومی ووظایف ، گمركات ، محاكمات مالیه ، كمیسیون تطبیق حوالجات ، پرسنل وملزومات ومجلس مشاورعالی برای محاكمات اداری ازسال 1300 به بعد دگرگونی های زیادی در وزارت مالیه رخ داد، از جمله این كه حدود چهل شركت دولتی تاسیس وبعداً منحل گردیدند وسازمان به دو قسمت مالی واقتصادی تقسیم وبه وسیله دو معاون وهفت مدیراداره می شد. در سال 1329 سازمان وزارت دارایی با تقلیل ادارات به تصویب رسید. با وقوع انقلاب اسلامی ساختار وزارت اموراقتصادی ودارایی دچار تغییرات چندانی نشد و وصول درآمدهای مالیاتی همچنان از وظایف این وزارتخانه بود . تااینكه در چارچوب اهداف برنامه سوم توسعه اقتصادی ، طرح ساماندهی اقتصادی وسیاستهای دولت در زمینه اصلاح ساختاراقتصادی به عهده این وزارتخانه گذاشته شد .

 

شرح مختصری از فرآیند و تولید و خدمات

نظام جامع مالیاتی

باتوجه به اهدافی كه سازمان امورمالیاتی كشور درنظرگرفته است انجام كارهایی ضروری است كه عبارتند از :

الف ـ استقرار كامل ساختار جدید سازمانی : با توجه به تایید وابلاغ تشكیلات ادارات كل امورمالیاتی استانها ازطرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استقرار هرچه سریعتر تشكیلات ابلاغی وتهیه وتدوین بودجه ادارات كل ، به نحوی كه تامین منابع مالی مورد نیاز برای تحقق كلیه برنامه های عملیاتی فراهم شود، انجام خواهد شد .

ب ـ سرمایه گذاری در امرآموزش وتوسعه منابع انسانی : تعهد تخصص وهماهنگی كاركنان ادارات مالیاتی برای موفقیت سازمان امری حیاتی است ، بنابراین ارتقاء توانمندی های علمی ، فنی وتخصصی كاركنان مالیاتی در سطوح مختلف از اهمیت ویژه ای برخوارداراست دراین زمینه مطالعات گسترده ای صورت گرفته است وبرنامه های آموزشی مورد نیاز برای رسیدن به بالاترین سطح استاندارد تدوین شده است .

ج ـ توسعه نظامها: نظامهای اجرایی قادر نخواهند بود بدون پردازش اطلاعات از طریق تكنولوژیهای اطلاعاتی به عنصر مهمی درفرآیند وصول مالیات تبدیل شوند .به همین منظور شناسایی مودیان با شماره رمز طراحی شده تا همه تلاشهای معمول در اكثر كشورها برای توسعه فناوری اطلاعات مشمول این فرآیند شود. توسعه چارچوب های اطلاعاتی و كاربرد موثر این نظامها در سازمان ازاولویت های انكار ناپذیر است .

د ـ فرآیندهای عملیاتی : تدوین راهبرد جامع وآینده نگر وتصویب مبانی قانونی برای تصویب نظام اجرایی به تنهایی و بدون تغییر در فرآیندهای عملیاتی از شیوه های سنتی به روشهای مدرن وكارآمد تلاشی بی ثمر می باشد ازاین رو ایجاب می نماید روند كلی فرآیند عملیات را از حالت دستی وسنتی به سیستمی مـكانیزه وپویا در چارچوب طرح جامع اطلاعات مالیاتی تغییر داد به نحوی كه بتوان در كمترین زمان ممكن وصرف هزینه ای معقول مراحل مختلف مطالبه مالیات را به شیوه ای نوین ساماندهی كرد . برنامه های تغییر فرآیندهای عملیاتی به عنوان مبنایی برای ادامه اصلاحات مالیاتی بیشتر مورد نظر می باشد.

ح ـ خدمات مودیان مالیاتی : در حال حاضر در نظامهای مالیاتی مدرن 20تا30 درصد نیروی انسانی به خدمات رسانی به مودیان اشتغال دارند . در این نظامها ابتدا نیازهای اطلاعاتی مودیان را به روشهای علمی مشخص وسپس با سازماندهی كردن آن به صورت كارا وانعطاف پذیر خدمات مطلوبی را به آنان ارائه می نمایند معمولاً این خدمات شامل موارد زیر می باشد :

  • پاسخگویی به سئوالات مودیان به طرق مختلف كتبی ، تلفنی وحضوری
  • ارائه خدمات مشاوره ای
  • سمینارهای آموزشی مودیان
  • خدمات اطلاعات
  • دعوت برای پرداخت به موقع مالیات
  • دعوت برای ارائه اظهارنامه

خ ـ توسعه چارچوب اطلاعات مدیریتی : این فعالیت محوری ، تحلیل های دقیقی از عملكردها ونحوه بكارگیری منابع را فراهم می سازد و سازمان را از سطح كارآیی عملیات خویش آگاه می نماید وموفقیت دراین كار كلیدی با نتایج به دست آمده مورد ارزیابی قرار می گیرد .

ط ـ برنامه مدرن سازی : سازمان امورمالیاتی در برنامه های مدرن سازی بخش عمومی وایجاد مدیریتهای راهبردی مشاركت فعال خواهد داشت . پروژه استقرار مالیات برارزش افزوده كه به عنوان مدرن ترین نوع مالیات برمصرف در دنیای امروز شناخته شده است همزمان با اصلاحات ساختاری ونوسازی سیستم مالیاتی موجود كه برپایه درآمد و ثروت استوار شده است به نظام مالیاتی كشور اضافه خواهد شد . برقراری این نوع مالیات به عنوان یك سیاست اصلاحی جزء اهداف مهم برنامه می باشد كه دراین راستا قبلاً واحد مودیان بزرگ مالیاتی شكل گرفته است .

ظ ـ مقابله با فرارهای مالیاتی : فرارهای مالیاتی كه ناشی از گسترش اقتصاد زیرزمینی ، قاچاق ، عدم ثبت مبادلات تجاری و پیچیده تر شدن فعالیتهای اقتصادی می باشد از مشكلات عمده فرا روی سازمان است . برای مقابله با این پدیده سازمان در نظردارد با راه اندازی سیستم اطلاعات مالیاتی وگسترش كنترل های دورن وبرون سازمانی نه فقط از فرارهای مالیاتی جلوگیری كند بلكه با اجتناب از اتلاف منابع دولت ، رعایت عدالت مالیاتی ، تعدیل در توزیع درآمد ، كاهش فساد اداری ، درنهایت ایجاد اعتماد عمومی وامنیت اقتصادی را میسر نماید .

م ـ تمركززدایی : همزمان با تغییرات موجود درساختارهای سازمانی در راستای تصمیمات دولت به این موضوع توجه لازم خواهد شد . به همین علت هم سه اداره كل در تهران (اداره كل مالیات برارث  اداره كل وصول واجرا ، اداره كل هیاتهای حل اختلاف ) در ادارات امورمالیاتی ادغام شدند .توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:13 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق

گزارش کارآموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق

گزارش کاراموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق در 46 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات46
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی برق

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق در 46 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مقدمه:          

در ابتدای صنعت برق نیروگاههای کوچک دیزلی و سوختی پاسخگوی مصرف کنندگان بود، اما در حال حاضر دیگر به علت استفاده روزافزون از صنعت برق و رشد مصرف رفته رفته نیروگاههای دیزلی جای خود را به نیروگاههای بخار (سیکل ترکیبی) و آبی و انرژی هسته ای و غیره می دهند تا جائیکه امروزه تلاش براین است به جهت رعایت مسائل زیست محیطی و پاکیزگی حوزه های کاری استفاده بیشتر از انرژی هسته ای، از انرژی گرمایی زمین هم برای تولید انرژی الکتریکی استفاده شود.

انرژی تولید شده که در بحث برق به صورت ولتاژ مطرح می شود، بسیار پایین است و برای انتقال این انرژی با تلفات کمتر لازم است این ولتاژ افزایش یابد. ولتاژ تولیدی  نیروگاهها معمولا 6/6kv تا 30kv می باشد. این ولتاژ در پستهای نیروگاهی به ولتاژهای انتقال (63،132  ،230 و یا 400  کیلو ولت) تبدیل می شود. بعد از انتقال برای مصرف بایستی این ولتاژها  به مقدار 20kv و 400v کاهش یافته که این عمل توسط ترانسهای کاهنده انجام می گیرد. لذا به منظور تامین انرژی مورد نیاز مصرف کننده ها شبکه توزیع فشار متوسط و ضعیف در بخشهای مختلف صنعتی ، کشاورزی ، مسکونی و عمومی (تجاری) دارای شرایط و خصوصیات معینی می باشد. 

 

 

این شرایط که در شبکه توزیع می بایستی مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

1-تامین مستمر و پیوسته انرژی الکتریکی موردنیاز مشترکین .

2-جهت تامین انرژی مصرف کننده ها باید وضعیت شبکه به گونه ای باشد تا در موقع خرابی یک قسمت از شبکه در تغذیه مصرف کننده ها وقفه ای حاصل نشود.

3-عیب یابی سریع شرط سومی است که در توزیع می بایست مورد توجه قرار گیرد.

چهارمین شرط، انتخاب شبکه ای است که مناسب ترین و ارزانترین روش توزیع انرژی را در برداشته باشد.                   

یكی از مزیت های مهم انرژی الكتریكی بر سایر ا نرژیها سادگی قابلیت انتقال و توزیع آن برای مسافتهای طولانی می باشد.

تحقق بخشیدن به چنین امری نیاز به وسایلی دارد تا به كمك آنها بتوان انرژی الكتریكی را از یك محل به محلی دیگر انتقال داد و یا در یك حوزه وسیع توزیع نمود بدون اینكه هیچگونه خطری شكبه و عوامل جانبی آنرا تهدید نماید.

روشهای مختلفی را می توان جهت امر فوق اختصاص داد كه دو روش اصلی به شرح زیر می باشد:

 سیم هوایی با تجهیزات مربوط به شبكه هوایی

كابل زمینی با تجهیزات مربوط به شبكه زمینی.

همانطور كه می دانیم برق از شریانات مهم حیاتی یك كشور محسوب می شود همانقدر كه وجود آب در یك منطقه باعث آبادانی می شود، برق نیز به همان مقدار موجب حیات و آبادانی می گردد.

امروزه برق به شكل یك صنعت درآمده است و اصولاً صنعت برق را می توان از صنایع مهم و استراتژیک یك كشور برشمرد.

صنعت برق در كشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سالیان دراز كه به بیش از 80 سال می رسد، همواره سیر صعودی خود را به دنبال داشته ا ست. در حال حاضر این صنعت از نظر ظرفیت نصب شده در بین خانواده ی جهانی برق مقام یازدهم را به خود اختصاص داده است.

هم اكنون ظرفیت نصب شده نیروگاهها در حدود 26600 مگاوات است كه در حدود 15 میلیون مشترك با مصرفی معادل 85 میلیارد كیلووات ساعت از آن بهره می برند. طبق آخرین آمار در شبكه ی برق كشور در حدود 7702 كیلومتر شبكه ی زمینی و در حدود 199045 كیلومتر شبكه هوایی فشار متوسط وجود دارد كه باعث گسترش پراكندگی توزیع نیروی برق در سطح كشور شده است.

حال باید تجلی این صنعت عظیم را در بخش توزیع این شبكه یافت. شركت های توزیع و برق مناطق مختلف كشور از بزرگترین ارگانهای صنعت برق می باشند. در حال حاضر در حدود %8/48 از نیروی انسانی شاغل در صنعت برق در شركت های توزیع مشغول به كار هستند و در حدود % 4/31 نیز در برق مناطق مشغول فعالیت هستند

پست های توزیع برق وظیفه دریافت انرژی از شبکه و پخش آن در نقاط مختلف مصرف را بر عهده دارند . بنابراین در طراحی واحداث اینگونه پست ها بایستی جنبه های مختلف از جمله گسترش شهری .مسائل اقتصادی و......مورد بررسی قرار گیرد .عوامل مکانی وزمانی موثر در کاربرد پست های توزیع می تواند متنوع باشد .بنابراین تهیه یک مرجع مناسب برای شرایط ونیازهای مختلف که بتوان بر اساس شرایط و امکانات موجود. پست مناسبی را طراحی کرد  لازم وضروری می باشد


آشنایی با امور برق شهرستان خوی

شرکت توزیع برق به عنوان پیمانکار شرکت برق وظیفه توزیع انرژی الکتریکی مورد نیاز مشترکین و تامین برق متقاضیان جدید را برابر مقررات وزارت نیرو و برق منطقه ای برعهده دارد.

اهداف شرکت توزیع عبارت است از:

الف – تامین برق مطمئن از طریق ارائه بموقع خدمات مستمر توزیع انرژی الکتریکی.

ب- ارائه بموقع خدمات برقراری انشعاب برق متقاضیان جدید.


پست 132 KV  شهرستان خوی که توسط دو ترانس 30 MVA  برق 132 KV  را به برق 20 KV  تبدیل می کند.

در این شهرستان از ترانسفورماتورهای 25-50-75-100-135-150-160-200-250-315-400 – 500 کیلو ولت آمپر استفاده شده است.

 

ساختمان اداره برق شامل قسمت های زیر می باشد:

مدیریت

بهره برداری

اتفاقات

حراست و بازرسی

طرح و نظارت

امور مشترکین

امور مالی وحسابداری

من به همراه سه کارآموز دیگر (یکی از آنها مقطع کارشناسی ودو تای دیگر مقطع کاردانی) در قسمت بهره برداری مشغول جمع آوری اطلاعات در زمینه پست های توزیع(هوایی-زمینی) بودیم.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:13 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک در 68 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات68
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی صنایع

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک در 68 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


فصل اول 

تاریخچه

 روند رشد رویال پلاست باز هم ادامه یافت ، بطوریكه در سال 1390 كارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش 5 دستگاه انتقال یافت .

امروز شركت تولیدی رویال پلاست با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امكانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است كه پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید .

د رشد رویال پلاست باز هم ادامه یافت ، بطوریكه در سال 1390 كارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش 5 دستگاه انتقال یافت .

امروز شركت تولیدی رویال پلاست با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امكانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است كه پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید


تولید نایلون وانواع نایلکس کیسه فریزر.زباله سلفون. ونایلون شرینگ وحبابدار شرکت رویال پلاست اولین وبزرگترین تولید نخ و گرانول وظروف یکبار مصرف فوم وترمو فرمینگ وهمچنین بازیافت پلاستیک (گرانول) با تکنولوژی روز اروپا با بهترین کیفیت تولید شما را در رسیدن به هدف نهایتان که همانا تولید بهینه .بالا وکیفیت بی رقیب میباشد رهنمون میسازد.

ماشین الات .دستگاه وخطوط تولید ظروف یکبار مصرف .نایلون ونایلکس.نخ طنابهای کشاورزی وصنعتی شرکت تهران صنعت با کیفیت وفرمولاسیون خاص ساخت قابل رقابت با ماشین الات اروپایی در ایران با توانایی تولیدمی کند. 

شرکت رویال پلاست ه تولیدنایلون ، نایلکس ، دوخت وبرش اتوماتیک ، دستگاهای تولید نخ حبابی وشیت ، خط کامل گرانول ساز وتولید گرانول وبازیافت لاستیک پلاستیک دستگاهای عریض نایلون از 2تا

16مترودستگاهای نایلون حبابدار ، دستگاه های تولید نایلون شیرینگ با تکنولوژی روز اروپا با بهترین کیفیت وگارانتی بالاتولیدمیکند دستگاه صفحه لمسی کنترل مرکزی - قابلیت افزایش و کاهش سرعت تمام خودکار دوخت و برش تمام اتوماتیک

- بدون نیاز به تغییر سرعت چرخ)

- برش کیسه های سبک و شیشه ای

- برداشت 90 درجه کیسه به روش گریپر – طرح استارلینگر

- ظرفیت تولید 30 الی 44 کیسه در دقیقه

ظرفیت در کیسه 90*60 از 38 الی 40 کیسه در دقیقه

- طول کاری : 50 الی 140 سانتیمتر

- عرض کاری از 30 الی 85 سانتیمتر

- دارای تغذیه چشمی حساس به رنگ (برش رول چاپ شده)

- دارای برش سرد برای برش کیسه های لمینتی

- دارای چرخ دوخت نیولانگ ژاپن DKN-3BP

- با تیغه برش گرم زیگزاگ - بدون نیاز به تعویض تا 10 سال

- با دو سنسور تشخیص پارگی نخ دوخت

- با شمارش اتوماتیک تعداد کیسه های تولیدی


- با دوخت یک لای لبه پایینی

- با طاقه بردار هیدرولیک برای قطر رول 140 سانتیمتر

-- برش گرم صاف برای کیسه های صادراتی (جانبی)

-- دولاکن ته کیسه طرح نیولانگ (جانبی

با توجه به افزایش حجم كاری و ظریفیت تولید ، دیگر یك كارگاه كوچك كفایت فعالیت و پاسخگویی به نیاز بازار را نمی داد ، از اینرو محل تولید به كارخانه ای درشهرک صنعتی تبدیل گردید


LDPE (Low مجموعه رویال پلاست در سال1387 و در همان فضای محدود با استفاده از یك دستگاه كوچك اكسترودر، جرقه تولید زده شد ، شور جوانی و اشتیاق به تولید از یكسو ، خلاقیت و مدیریت از سوی دیگر باعث گردید كه این شركت مسیر پیشرفت و ترقی را بدرستی طی نماید ، بطوریكه به تدریج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظریفیت تولید با افزایش چشمگیری مواجه شد.

روند رشد رویال پلاست باز هم ادامه یافت ، بطوریكه در سال 1390 كارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش 5 دستگاه انتقال یافت .

امروز شركت تولیدی رویال پلاست با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امكانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است كه پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید .


اما این حركت نیز نقطه آغازی بود برای جهشی دیگر.


این شركت در حال حاضر در وسعتی بیش از 20000 متر مربع و دارا بودن چند 5 دستگاه تولیدی و انواع دستگاههای بازیافت روز ومدرن دنیا ، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان می باشد.


فصل دوم

هدف از اجرای طرح

با توجه به آنچه که بیان شد و در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی نسبت به محرومیت زدایی ،هدف از ایجاد  شرکت تولید کفش و ظروف پلاستیکی عبارتند از :

1-مشارکت در تولید صنعتی ملی

2- کمک به برطرف کردن نیاز مردم به تولیدات پلاستیکی

3- ایجاد شغل برای نیروی جوان و بیکار منطقه

4- ایجاد درآمد با بوجود آمدن ارزش افزوده

5- تقویت دور نمای تولید  در حد مقدور .

 

تعریف محصول

محصول تولیدی عبارت است از انواع تولیدات پلاستیکی شامل کیف دستی پلاستیکی ، و انواع ظروف پلاستیکی خانگی و صنعتی که با تکیه بر مواد اولیه پی وی سی pvc پلی اتیلن وپلی پروپیلینیp.p  تزریقی و بادی ساخته میشوند

ظروف پلاستیکی خانگی از قبیل ظروف 4 لیتری (بانکه و دبه ) و چند لیتری ، پارچ، انواع تشتهای رختشویی خانگی و لگن ، کاسه و پشقاب پلاستیکی و ... در نظر هستند .

در رابطه با ظروف صنعتی کلیه ظروفی ( بانکه هایی که برای پر کردن روغن های صنعتی ، سرکه ، آبلیمو و انواع مواد غذایی ) که در کارخانجات مورد استفاده بسته بندی قرار می گیرد ، از محصولات تولیدی این واحد هستند.


مواد اولیه مورد نیاز طرح،از فرآورده های پتروشیمی بوده که عمدتاً عبارتند از:

پودر پی وی سی و روغن دی او پی،مواد پلی اتیلنی در انواع مختلف و مواد پلی پروپیلینی. اخیراً تمامی این مواد در داخل کشور و در واحد های آبادان ،اراک،


بررسی تکنولوژیهای مختلف و انتخاب تکنولوژی مناسب

امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فنون بالاخص در زمینه صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته به آن ، ماشین آلات متنوعی در کارخانجات تولید محصولات پلاستیکی مشغول به کارند که بنا به نوع ظرفیت تولید قابل انتظار مشخصات فنی این دستگاهها متغییر می باشد در کارخانجاتی که ظرفیتهای تولید بسیار بالایی دارند ( خطوط تولید تمام اتوماتیک استفاده می شود گرچه این ماشین آلات گران قیمت بوده ولی در عوض دارای راندمان بالا و تولیدات مرغوب هستند به گونه ای که شاهد هستیم بعضی از کمپانی های صاحب نام توانسته اند به چنان ظرفیت وکیفیت تولید دست یابند که بازار های جهانی را در انحصار خود بگیرند با توجه به تجارب حاصله که توسط دست اندرکاران تولید داخلی بدست آمده است در واحد مورد بحث از ماشین آلات داخلی استفاده خواهد شد و عمدتاً از کار آنها رضایتی دارند از طریق امور مربوط به خرید وحمل آنها و هم چنین خدمات پس از فروش

وتعمیرات مربوطه به آسانی صورت می پذیرد .

از سوی دیگر ظرفیت شرکت آنقدر زیاد نیست که نیازی به استفاده از خطوط  تمام اتوماتیک خارجی که دارای قیمت های گزافی می باشد .


 

ب-4-مشخصات ماشین آلات و تجهیزات بخش تولید

امروزه دستگاههای مجهز پیشرفته ای جهت تولید نایلکس وجود دارد به سبب گرانی قیمت این دستگاهها در خط تولید مورد بحث از یک دستگاه و یک دستگاه نیمه اتوماتیک استفاده می شود . سعی شده که ماشین آلات خط تولید حتی الامکان از داخل کشور تهیه گردد ، زیرا از یک طرف امروزه در زمینه ماشین آلات پلاستیک سازندگان داخلی توانمند و صاحب نامی وجود دارد که دستگاههای آنها در مقایسه با انواع خارجی از کیفیت قابل توجهی برخوردار است واز سوی دیگر
.

این مطلب نه بدان معنی است که عدم استفاده از ماشین آلات مدرن را از دیدگاه فنی و اقتصادی دچار مشکل خواهد کرد بلکه انتخاب ماشین آلات گران واتومات با راندمان تولید زیاد درزمانی  توجیه دارد که دستگاههای دستی و نیمه اتومات  قدرت تولید ظرفیت اسمی طرح را نداشته  باشد و با تولید قطعات صنعتی دقت بسیار بالایی را طلب نماید .

دستگاههای مستقر در خط تولید بایستی توانایی تولید ظرفیت هایی را که در قسمت تولیدات وظرفیت تولیدی بدانها اشاره شد ، را داشته باشند و یا به عبارتی ماشین الات  بایستی متناسب با نوع تولیدات و ظرفیت آنها بوده و نمی توانند دستگاههای مخصوص برای تولید ظروف پلاستیکی خانگی و صنعتی استفاده کرد به علاوه قالبهای هر یک از تولیدات مخصوص به خود آن تولید می باشند وبرای هر قطعه جدید باید قالب مخصوص آن ساخته شود که در این طرح ما از دستگاههایی استفاده نموده ایم که متناسب با سرمایه و ظرفیت تولیدی ما می باشد .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:13 ] [ بابک ]
[ ]

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت در 34 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات34
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت در 34 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


فناوری‌ Grid - انقلابی در فناوری اطلاعات كه به ‌وعده‌های اینترنت عمل می‌كند!

Grid computing چیست ؟

انواع Grid

اهمیت Grid Computing

ابزار قدرتمند Globus 


نگاهی به‌اجزای Grid

اجزای تشكیل دهنده grid عبارتند از:

- رابط كاربر

- اجزای امنیت‌

- مدیریت كنترل كار سیستم (Workload management)

 - زمانبند (Scheduler)

 - مدیریت اطلاعات (Data Management)

 - مدیریت منابع (Resource management)


Grid از دید برنامه نویسان

از دید برنامه‌نویسان، Grid از سازمان‌های مجازی‌ای تشكیل شده است كه از پروتكل‌های مخصوصی برای ارتباط با هم استفاده می‌كنند. این پروتكل‌ها به ‌استفاده‌كنندگان Grid و برنامه‌ها اجازه می‌دهند سرویس‌های خود را در محیطی كنترل شده و امن اجرا كنند. این سازمان‌های مجازی می‌توانند یك كامپیوتر شخصی، سروری قدرتمند یا كامپیوترهای متصل به‌ شبكه باشند كه از آن جا كه پروتكل یكسانی دارند، می‌توانند با هم متصل باشند و از منابع یكدیگر استفاده نمایند.

گروه جهانی Grid با ارائه معماری باز سرویس‌های Grid یا Open Grid Services Architecture) OGSA) و جمعآوری استانداردهای باز، مانند زبان تعریف سرویس‌های وب یا Web Services Description Language) WSDL) توانسته است استانداردی آسان و در عین حال دقیق برای سیستم‌های Grid تعریف كند. از آن گذشته، OGSA از تجربیات به‌ دست آمده از پروژه‌های بزرگی مانند Globus نیز بهره‌مند است nتصویر مربوطه


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:12 ] [ بابک ]
[ ]

پاورپوینت زندگینامه و آثار بهروز احمدی

پاورپوینت زندگینامه و آثار بهروز احمدی

پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار بهروز احمدی در 72 اسلاید قابل ویرایش شامل متن ها و توضیحات و تصاویر بسیار عالی آماده جهت ارائه در کنفرانس


مشخصات فایل
تعداد صفحات72
حجم2 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیمعماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار بهروز احمدی در 72 اسلاید قابل ویرایش شامل متن ها و توضیحات و تصاویر بسیار عالی  آماده جهت ارائه در کنفرانس

فهرست مطالب


زندگینامه

فعالیت‌ها

1- تحصیلات و مدارك علمی

2- سوابق مدیریت و خدمات حرفه ای

3-  تحقیقات و تالیفات

4-  سایر فعالیتهای حرفه ای

متن مصاحبه با بهروز احمدی

سبک معماری

صحبت های احمدی درباره‌ی سبک معماری‌اش

برخی از پروژه های این معمار ( توضیحات و تصاویر عالی )

1- معماری ساختمان آرمیتاژ

2- مجموعه اداری بم

3-معماری موزه قرآن کریم

4- معماری موزه زاهدان

5- طراحی‌‎های مسکونی بهروز احمدی

الف -ساختمان های ویلایی

ب - ساختمان‌های مسکونی چهار تا پنج طبقه

ج-هتل‌ها و مجموعه‌های مسکونی

معمار پیشکسوت و طراح برج خیابان بخارست درگذشت


زندگینامه

     بهروز احمدی (زاده آبان ۱۳۲۵ در تهران – درگذشته ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ در تهران) معمار ایرانی و طراح پروژه‌های ساختمان آرمیتاژ در خیابان بخارست تهران، موزه قرآن و نمای ساختمان جدید مجلس شورای اسلامی ایران است. این مهندس معمار با مجموعه فعالیت‌های خود در زمینهٔ معماری، نزدیک به نیم قرن به معماری و هنر ایران خدمت کرد.

     بهروز احمدی در آبان ماه ۱۳۲۵ در تهران به دنیا آمد.

     بهروز احمدی در سال ۱۳۴۴ وارد دانشگاه تهران و در سال ۱۳۵۳ از آن فارغ‌التحصیل شد.

     این معمار پیشکسوت در نهایت در صبح روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه، در سن ۶۶ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت. پیکر این معمار صبح روز ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، از مقابل دفتر مهندسین مشاور شارستان تشیع و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:12 ] [ بابک ]
[ ]

پاورپوینت زندگینامه و آثار فرهاد احمدی

پاورپوینت زندگینامه و آثار فرهاد احمدی

پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار فرهاد احمدی در 101 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر و توضیحات کامل از پروژه های انجام شده توسط این معمار


مشخصات فایل
تعداد صفحات101
حجم6 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیمعماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار فرهاد احمدی در 101 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر و توضیحات کامل از پروژه های انجام شده توسط این معمار
فهرست مطالب


زندگینامه

سوابق تدریسی

مسابقات

موقعیتهای ملی و بین المللی

عضویت در مراکز علمی و پژوهشی

سوابق کاری

مهمترین طرحهای داخلی

برخی از پروژه های این معمار

1-مسابقه مجموعه ساختمانهای اداری وزارت نفت

2- سفارت ایران دراستكهلم

3- مجموعه باغ صبا (مركز نمایش های آئینی)

4-مركز بین المللی فرهنگی اصفهان 1367-1384

5- مرکز فرهنگی دزفول

6- دانشگاه هنر اصفهان

7-ساختمان سفارت ایران در کره جنوبی،سئول

8- کتابخانه مرکزی علم و صنعت ایران

9-سازمان نظام مهندسی استان خوزستانزندگینامه


      فرهاد احمدی ورودی سال 1348 خورشیدی است و در سال 1356 از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی دریافت نموده است و هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی می باشد. او فعایت های حرفه ای مستقل خود را از دهه 60 آغاز کرد. وی از جمله معماران معاصر ایران به شمار می رود که طرح های خود را با گرایش آکادمیک و مبتنی بر اصول نظری تبیین شده ای طراحی می نماید و با تاکید بر زمین مداری و پیوند محیط با فضا، معماری خاصی را پدید آورده است. به طور کلی فرهاد احمدی در طی دو دهه ی گذشته در کنار آموزش معماری و مسئولیت های دیگر حدود سی طرح ارائه کرده است، که اغلب آنها در حد ملی بوده و مضمون فرهنگی داشته اند.سوابق تدریسی


   • از سال 1360 تاكنون عضو هیئت علمی دانشكده معماری وشهرسازی شهید بهشتی
• مسئول درس طراحی فنی، مسئول درس طراحی در بافت­های تاریخی، پایه گذار و مسئول درس معماری پایدار در دانشگاه بهشتی
• تدریس در دانشكده معماری شهید بهشتی، در سال آخر دوره كارشناسی ارشد و هدایت طرح ها و پایان­نامه­های كارشناسی ارشد
• هدایت طرح ها و پایان­نامه­های كارشناسی ارشد در دانشكده­های معماری آزاد اسلامی شیراز، اصفهان، همدان، قزوین
• تدریس در دانشكده های معماری یزد و پردیس اصفهان


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:12 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش كارآموزی برق الکترونیک بهره برداری پست های برق 1،2 در اداره توزیع برق

گزارش كارآموزی برق الکترونیک بهره برداری پست های برق 1،2 در اداره توزیع برق

گزارش كارآموزی برق الکترونیک بهره برداری پست های برق 1،2 در اداره توزیع برق در 138 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات138
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی برق

توضیحات کامل

گزارش كارآموزی برق الکترونیک بهره برداری پست های برق 1،2 در اداره توزیع برق در 138 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


فصل اول

تاریخچه شركت

با توجه به اینكه  كار آموزی  اینجانب محمد  نادری دانشجوی رشته برق  در شركت  توزیع  نیروی برق  شهرستان  ایذه  صورت گرفت  لازم است  كه در ابتدا  اطلاعاتی  در خصوص  تاریخچه تشكیل  این شركت  ، چگونگی  و نحوه  خدمات رسانی  به مشتركین  این شهرستان داده شود .

محلی كه در حال حاضر  به عنوان  قسمت اتفاقات ، عملیات  و خدمات مشتركین  برقی ایذه « نیروگاه سابق »  می باشد  در سال 1346 به نام موتور خانه شهرداری  كه این موتور خانه  توسط ژنراتور  دیزلی  كه دو دستگاه آن  با توان اسمی 160KVA  كیلو ولت  آمپر  و یك دستگاه  با ظرفیت 500KVA  ساخت كشور آمریكا  بافت قدیمی این شهر را  تغذیه مینمود  كه پس از زمان اندكی  ولتاژ تولید شده  توسط نیروگاه %5MVA  مگا ولت  آمپر  « 400 V » كه توسط دو دستگاه  ترانس با ظرفیت  800KVA  كیلو ولت آمپر  كه 1KVA در قسمت اولیه  این ترانس وارد می شد  و بعداز افزایش  داده شده                            « 400V = 1100V  » ولتاژ 400 ولت تولید شده  توسط نیروگاه مذكور  به قسمت ثانویه  ترانس ها داده می شد و از اولیه آنها  ولتاژ 11KV كیلو وات  به داخل شهر آورده می شد  كه توسط 16 دستگاه  ترانس در نقاط مختلف  « بافت قدیمی شهر »  تبدیل به فشار ضعیف و در نهایت  انشعاب  تك فاز و سه فاز مشتركین از آن تغذیه می شد .

لازم به ذكر است كه بهره برداری و نگهداری  برق این شهرستان  درسال 1352 رسماً تحویل  سامان برق  گردید .

این وضعیت تا اواخر سال 1356  ادامه داشت تا اینكه در آن زمان  با احداث شبكه  متوسط 33KV با مسیر طولانی در شهرستان هفتكل  به باغملك و ایذه  برق این دو شهر از این طریق  30 شبكه  و فیدر FEDER  مجزا ایستگاه متصل شد .

و اما با گسترش  این دو شهرستان  ساخت و ساز  و توسعه شهری  و روستاهای همجوار علاوه بر بالا رفتن میزان بارو توان مورد نیاز  جهت تامین برق مشتركین  جدید  و معضلات  و مشكل های  فراوانی  نیز در خصوص  تامین و نگهداری این فیدر  ناشی از طولانی بودن  آن » افت ولتاژ شدید در نقاط انتهایی » تكمیل شدن ظرفیت فیدر آسیب پذیری شبكه  از طریق رعد و برق  شكستگی قطرها باد و طوفان و نهایتاً در سال به همت اداره برق استان انتقال خطوط دو مدار فشار قوی  137KV خطوط  7=6/707 از ایستگاه 230/134KV شهرستان رامهرمز به ایذه انتقال یافت كه این خطوط ابتدا وارد  محلی به نام پست  كه در3 كیلو متری  ایذه می باشد وارد شد  كه این پست برق یا همان ایستگاه برق كنونی 33/137 با دو دستگاه ترانس  پارالل موازی به ظرفیت ( 20-27) MVA مگا ولت آمپر  و 6 فیدر خروجی  33KV  كیلو  ولت به نام های 5022، 5012، 5032، 5042،5052،5062،  تاسیس گردید كه هم اكنون نیز مشغول به فعالیت می باشد ولی دیگر برق شهرستان ایذه از رامهرمز تامین نمی شود  بلكه از سد گدار مسجدسلیمان  تامین برق می گردد در ایستگاه مورد نظر  ترانس های كاهنده ای وجود دارد  كه بوسیله روغن  خنك می شود  و روی آنها كلیدی تعبیه می گردد  كه با آن تپ ترانس را تنظیم می كنند  كه تپ ترانس خود یعنی  زمانیكه  نوسان و یا كم و زیادشدنی در شبكه از لحاظ  ولتاژ مشاهده می گردد  آن كلید تپ تا حد زیادی  حالت پایداری به مدار می دهد . لازم به ذكر می باشد كه  سه ترانس موجود در تپ برق شهرستان  دو عدد از آنها ON LOUD و دیگری OFF LOUD می باشد كه ON LOUD یعنی زمانیكه بار د هم روی ترانس  روشن باشد  میتوان تپ آن را تنظیم كرد حال آنكه ترانس OFF LOUD باید كاملاً از مدار خارج شود تا بار از روی آن برداشته و تپ آن را تنظیم  و بعد از  در مدار قرارگیرد ترانس های موجود یكی از آنها  یعنی OFF LOUD  ساخت كشور ژاپن می باشد و دو تای دیگر ساخت ایران  ترانسفورماتور می باشد كه شركت توزیع  نیروی برق  استان خوزستان  كه به عنوان پیمانكار  زیر مجموعه ای از برق  استان خوزستان می باشد  امور برق شهرستان های خوزستان  بجز اهواز  كه مركز خود استان می باشد  زیر نظر برق استان خوزستان  فعالیت می كنند . 


بهره‌برداری پستهای فشار قوی 1 و 2

وظایف و حدود اختیارات بهره‌برداری پست:

مقدمه

اپراتور تنها نیروی انسانی است كه با انجام عملیات و بهره برداری از دستگاههای تحت كنترل خود با توجه به مقررات ایمنی و حفاظت خویش و ممانعت از بروز صدمات. به دستگاهها نوعی خدمات مورد نیاز را عرضه می‌كند همانطوری كه می‌دانید جهت عرضه كردن این خدمت دستگاههایی كه با میلیونها ریال ثروت مملكت تهیه شده در اختیار اپراتور قرار می‌گیرد. سپس بر هر اپراتوری فرض است كه آشنایی به تمام دستگاههای مورد عمل خویش داشته و چگونگی عمل و كار دستگاهها را فرا گیرد. این آشنایی یك ضروریات مسلم حرفه اپراتور بوده و می‌بایست قادر به انجام عملیات سریع بر روی دستگاهها باشد، در سیستم برق مواقعی كه بیشتر مورد نظر است و اپراتور و می‌تواند معلومات و كفایت خود را در آن به ظهور برساند، مواقع اضطراری و شرایط غیر عادی سیستم می‌باشد، كه اپراتور بایستی با ورزیدگی و خونسردی كامل هر چه زودتر بدون فوت وقت شرایط را به حالت عادی، برگردانده و دیگر آن كه دستورالعملهای صادر را هر چند وقت یك‌بار مطالعه كرده تا بتواند مفاد آن را در موقع اضطراری كه فرصت برای مطالعه مجدد نیست سریعاً بكار برد.


 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:12 ] [ بابک ]
[ ]

گزارش کارآموزی برق صنعتی بررسی شبكه‌های انتقال توزیع درشهرك صنعتی

گزارش کارآموزی برق صنعتی بررسی شبكه‌های انتقال توزیع درشهرك صنعتی

گزارش کاراموزی برق صنعتی بررسی شبكه‌های انتقال توزیع درشهرك صنعتی در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات73
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی برق

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی برق صنعتی  بررسی شبكه‌های انتقال توزیع درشهرك صنعتی در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


فهرست مطالب


فصــل اول

بخش اول ـ  بررسی شبكه های توزیع

مقدمه

كلیات

شبكه های الكتریكی از نوع اتصال

شبكه های الكتریكی از نظر ساخت

بخش دوم ـ سیم های هوایی و كابل های زمینی

هادی‌ها

پایه‌ها

مقره‌ها

انواع كابل های مورد استفاده در شبكه های توزیع و متعلقات مربوطه  

بخش سوم ـ ترانسفورماتور های توزیع

ترانسفورماتورهای توزیع هوایی و توزیع زمینی

بخش چهارم ـ سیستم اتصال زمین

 انواع اتصالی‌ها

دلیل زمین كردن شبكه فشار  ضعیف و ثانویه ترانسفورماتور

روشهای كاهش مقاومت زمینفصــل دوم

بخش اول ـ  وسایل كنترل و حفاظت اضافه جریان فشار متوسط و فشار قوی  

انواع كلید

مكانیزم عملكرد كلید قدرت

دستگاه جدا كننده ناحیه ای یا سكشنلایزر

بخش دوم ـ  ایمنی فنی

مخاطرات الكتریكی

تعریف ایمنی

دستورالعمل ایمنی جهت كار كردن روی تابلو های توزیع

مقررات ایمنی جهت انجام تعمیرات روی شبكه

دستورالعمل قطع و وصل كت  اوت فیوز

بخش سوم ـ بررسی عیوب شبكه های توزیع و رفع آن

علل پیدایش  عیوب در شبكه های فشار ضعیف

پیشنهاداتی در جهت جلو گیری از  عیوب بوجود آمده  در شبكه ضعیف و حفظ ایمنی

اقداماتی كه بایستی جهت عیب یابی شبكه های فشار ضعیف انجام داد  

علل پیدایش عیوب روی شبكه 33 كیلو ولت بدلیل شرایط آب و هوایی و خرابی وسایل

پیشنهاداتی جهت جلو گیری از بوجود آمدن عیوب روی شبكه های فشار متوسط

 اندازی گیری مقاومت  مخصوص خاك و مقاومت اختصاص زمین

بخش چهارم ـ علل فالتی در فیلتر خروجی از ایستگاه

فصــل اول

 

1ـ بخش  اول: بررسی شبكه های توزیع

2ـ بخش دوم :سیم های هوائی و كابل های زمینی

3ـ بخش  سوم: ترانسفورماتورهای  توزیع

4ـ بخش چهارم :سیستم اتصال زمین


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:11 ] [ بابک ]
[ ]

پاورپوینت زندگینامه و آثار حیدر قلی خان غیایی شاملو

پاورپوینت زندگینامه و آثار حیدر قلی خان غیایی شاملو

پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار حیدر قلی خان غیایی شاملو در 50 اسلاید قابل ویرایش شامل توضیحات و تصاویر و پروژه های انجام شده و سبک معماری


مشخصات فایل
تعداد صفحات50
حجم2 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیمعماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار  حیدر قلی خان غیایی شاملو در 50 اسلاید قابل ویرایش شامل توضیحات و تصاویر و پروژه های انجام شده و سبک معماری

فهرست مطالب


زندگینامه

سابقه حرفه ای

مصاحبه با جناب آقای مهندس میرعمادی در مورد این معمار

لیست آثار معماری


زندگینامه

    حیدر قلی خان غیایی شاملو (۱۳۰۱ - ۱۳۶۴) معمار ایرانی بود. او یکی از پیشگامان معماری نوین ایران است.وی در سال ۱۳۰۱ در تهران و در خانواده ای با اصالت خان متولد گردید. او در سال ۱۹۴۷ میلادی از دانشگاه تهران در رشته معماری فارغ التحصیل گردید و در سال ۱۹۵۲ گواهی (DPLG) خود را از مدرسه هنرهای زیبای پاریس (بوزار) دریافت نمود. او در همین سال برنده جایزه " Prix de Vienne " گردید.غیایی در سال ۱۹۵۳ دفتر معماری خود را در تهران تاسیس نمود و در خلال این سالها پروژه‌های خصوصی فراوانی را به انجام رساند که منجر به انتخاب وی برای طراحی ساختمان مجلس سنای ایران گردید. او در سال ۱۹۷۴ میلادی به عنوان معمار سلطنتی و مشاور معماری شاه ایران برگزیده شد. وی همچنین به عنوان استاد در دانشگاه تهران به تدریس معماری پرداخت (آتلیه غیایی) و چندین نسل از معماران را آموزش داد. غیایی خود را یک فراماسون می دانست.او پس از انقلاب اسلامی به فرانسه مهاجرت کرد و چند سال بعد دفتر معماری جدیدی به همراه فرزندان خود در سانفرانسیسکو برپا نمود. او در ۱۵ شهریور سال ۱۳۶۴ در ویلای خانوادگی خود در آنتیب در جنوب فرانسه درگذشت.


سابقه حرفه ای

غیایی در سال ۱۹۵۳ دفتر معماری خود را در تهران تاسیس کرد و در خلال این سال‌ها پروژه‌های خصوصی فراوانی را به انجام رساند که منجر به انتخاب وی برای طراحی ساختمان مجلس سنای ایران شد. همچنین او به عنوان استاد در دانشگاه تهران به تدریس معماری پرداخت (آتلیه غیایی) و چندین نسل از معماران را آموزش داد. در نهایت نیز در سال ۱۹۷۴ میلادی به عنوان معمار سلطنتی و مشاور معماری شاه ایران برگزیده شد.


توضیحات و تصاویر برخی از این آثار

1- ساختمان مجلس سنا که پس از انقلاب محل مجلس شورای اسلامی بود

•ویژگی‌های ساختمان کاخ •ویژگی‌های معماری

2- ایستگاه راه‌آهن مشهد

•نمای داخلی •معماری بنا

3-ایستگاه راه‌آهن تبریز

4-سینمای مولن روژ (سینما سروش فعلی)

5- هتل استقلال تهران (هیلتون سابق)

•تاریخچه •میزبانی مراسم‌ها •امکانات

6-کاخ فرح آباد

•توضیحات •پیشینه •وضعیت کنونی


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 28 بهمن 1396 ] [ 9:11 ] [ بابک ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 صفحه بعد